BASINDA BİZ

Basın Bültenleri

Naksan Plastik ve Naksan Dokuma Bayileriyle Buluştu

Plastik, ambalaj ve dokuma sektöründe Türkiye’nin ve Dünyanın lider üreticilerinden olan Naksan Plastik ve Nakpilsa Dokuma, bayileriyle buluştu.12–15 Ocak tarihleri arasında Antalya Miracle Resort Otel’de gerçekleştiren organizasyona 111 bayi katıldı.

Naksan Plastik ve Nakpilsa Dokuma tarafından yapılan bayi toplantısında “Birlikte, güçlü bir geleceğe” konsepti içinde Naksan Plastik ve Nakpilsa Dokuma'nın yeni hedefleri ve ürünleri anlatıldı. Dört gün süren toplantıda açılış konuşmasını yapan Naksan Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Osman Nakıboğlu, katılımcılara sektördeki değişimler ve gelişmeler hakkında ayrıntılı bilgi verdi.

Nakıboğlu: “ Şirketimiz 32. Yıl’ını kutluyoruz. Bugünlere hep birlikte geldik. Biz sizleri müşteri olarak görmüyor, Naksan ailesinin birer ferdi olduğunuzu düşünüyoruz. Buradaki amacımız sizlerin sorun ve önerilerinizi bire bir olarak dinlemek ve bunlara kalıcı çözümler sunmaktır” diye konuştu.

2012 yılını Naksan Holding yılı olarak ilan ettiklerini ve Holding bünyesinde bulunan tüm birimlerin birlikte hareket ettiğini belirten Naksan Plastik Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Akdoğan, “1979 yılında 1000 m2 lik bir alanda kurulan Naksan Plastik A.Ş. 32 yıllık uzun yolculuğunda 330 bin metrekarelik alan içersinde kurulmuş 200 bin metrekarelik kapalı alan da çalışmalarına devam etmektedir. Bu yolculuğunda, bünyesine çok büyük şirketler ve ürün çeşitliliği de eklemiştir” dedi.

Akdoğan, “Bu uzun yolculukta yönetime katılan Taner Nakıboğlu ve Bahaeddin Nakıboğlu, tüm yönetim kadrosuyla birlikte hareket ederek yeni ufuklar çizdiler. 1979 yılında kurulan Naksan Plastiğin ardından Nakpilsa, Royal BCF, Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Adularya, Rinak Lojistik, Naksan Teknoloji, Elmacı Pazarı, Elmasepeti, Verimli Plastik ve Atlas Halı kuruldu” diyerek sözlerini tamamladı.

Antalya Miracle Resort Otel’de düzenlenen bayi toplantısında Naksan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cahit Nakıboğlu, Naksan Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Osman Nakıboğlu ve Naksan Plastik Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Akdoğan bayilere plaket verdi.

.